VV Dalen 1 speelt de eerste wedstrijd van de Paviljoen Nijstad Cup tegen LTC Assen 1. Dit team komt uit in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. Deze eerste ronde wordt gespeeld op vrijdagavond 12 augustus of op zaterdagavond 13 augustus in Hoogeveen.  

De Paviljoen Nijstad-cup is onderdeel van het jaarlijkse Offerein voetbaltoernooi. Het is komende zomer de 10e editie van het door Hoogeveen en HZVV georganiseerde toernooi. Net als tijdens de laatste twee edities strijden de hoofdklassers om de AH Offerein Bokaal en de tweede- en derdeklassers om de Paviljoen Nijstad Cup. Het deelnemersveld van de Paviljoen Nijstad Cup was snel gevuld. Alle deelnemers van de vorige editie zijn nu ook weer van de partij. Naast titelverdediger LTC zijn dat: Achilles 1894, Hoogeveen zaterdag, HZVV 2, ZZVV, DVC Dedemsvaart, De Weide en Dalen. Vrijdag 12 augustus of zaterdag 13 augustus is de 1e speelronde, woensdag 17 augustus wordt het toernooi dan vervolgd en de finales worden op zaterdag 20 augustus gespeeld. 

De loting is terug te zien via de website van VV Hoogeveen.