VV Dalen doet dit jaar opnieuw mee aan het Offerein Voetbaltoernooi. Het is de 10e editie van het door Hoogeveen en HZVV georganiseerde toernooi. Net als tijdens de laatste twee edities strijden de hoofdklassers om de AH Offerein Bokaal en de tweede- en derdeklassers om de Paviljoen Nijstad Cup, waaronder VV Dalen!

Paviljoen Nijstad Cup
Het deelnemersveld van de Paviljoen Nijstad Cup was snel gevuld. Alle deelnemers van de vorige editie zijn nu ook weer van de partij. Naast titelverdediger LTC zijn dat: Achilles 1894, Hoogeveen zaterdag, HZVV 2, ZZVV, DVC Dedemsvaart, De Weide en VV Dalen. Zaterdag 13 augustus is de 1e speelronde, woensdag 17 augustus wordt het toernooi dan vervolgd en de finales worden op zaterdag 20 augustus gespeeld. Tijdens de eerste speelronde (13 augustus) staan de volgende duels op het programma: LTC – Dalen (om 17.00 uur op het hoofdveld van HZVV), DVC Dedemsvaart – De Weide, HZVV 2 – Achilles 1894 en Hoogeveen zaterdag – ZZVV.

Meer informatie is te vinden via www.vvhoogeveen.nl en www.hzvv.nl.