Woensdag 20 april was het dan zo ver. Na 2 jaar eindelijk weer schoolvoetbal op het sportpark in Dalen. 15 jongens/gemixt teams en 4 meiden teams gingen de strijd aan in deze voorronde van het schoolvoetbal. Scholen uit Dalerveen, Dalerpeel, Wachtum, Schoonoord, Sleen, Noord-Sleen, Aalden, Balinge, Nieuw-Balinge, Geesbrug, Oosterhesselen en Dalen waren aanwezig. De weersomstandigheden waren prachtig en dat resulteerde ook in veel toeschouwers en een bomvol sportpark. De toeschouwers  konden genieten van mooie wedstrijden en enthousiaste spelers en speelsters. Bij de meiden was het uiteindelijk de Anwende uit Aalden die de poule won en zich hierdoor plaatste voor de regiofinale. De meiden van de BWB school uit Dalen haalden een zeer verdienstelijke tweede plek, zonder zelfs een wedstrijd te verliezen. Ook bij de jongens was het erg spannend. De Woert uit Oosterhesselen en de Wenteling uit Balinge streden in de eerste halve finale om een plek in de finale. De vele toeschouwers kregen een zinderende wedstrijd te zien waarin uiteindelijk zelfs penalty’s aan te pas moesten komen. De Woert trok aan het langste eind en plaatste zich voor de finale. In de andere halve finale was de BWB uit
Dalen te sterk voor de Zwarm uit Geesbrug. De finale ging uiteindelijk dus tussen de Woert uit Oosterhesselen en de BWB school uit Dalen. De BWB bleek hierin de sterkste en plaatste zich voor de regiofinale van 18 mei. De jongens waren uitzinnig van vreugde. Dankzij de vele vrijwilligers, het prachtige weer, de enthousiaste spelers en speelsters en de vele toeschouwers kunnen we terugkijken op een prachtige voorronde van het schoolvoetbal in Dalen!

De foto’s zijn te vinden in de Fotogalerij.