Beste jeugdleden, ouders/ verzorgers,

Het voetbalseizoen is alweer ten einde. Gelukkig hebben we dit jaar weer een volledige competitie kunnen spelen, ondanks de coronabeperkingen. Vooruitlopend op een mooie zomerperiode treffen jullie hierbij als voorbereiding op het komende voetbalseizoen de VOORLOPIGE teamindeling.

Beleid

Voor de winterstop hebben we onze blik al een beetje op aankomend seizoen gericht en heeft de uitkomst van diverse bijeenkomsten, overleg met trainers en spelersbeoordelingen geresulteerd in de grondslag van bijgevoegde indeling.

Indeling

Hieronder de VOORLOPIGE indeling per leeftijdscategorie, bij aanvang van competitie volgt de definitieve indeling. 

De indelingen zijn zorgvuldig tot stand gekomen conform bovenstaande uitleg.

Mochten er vagen zijn dan kan men zich voor de JO13 en JO15 wenden tot Jan Noorman en voor de JO17 en JO19 tot Jan Wilpshaar

De teamindeling is hier te vinden