Hieronder vindt u een overzicht van bestuur en commissies. Daarin zijn persoonlijke e-mailadressen en telefoonnummers weggelaten. Meer gedetailleerde gegevens van bestuur en commissies vindt u door deze link te volgen.

Bestuur en commissies v.v. Dalen

 Hoofdbestuur:  ( e-mail hoofdbestuur )

Jeugdbestuur:  ( e-mail jeugdbestuur )

  • Voorzitter a.i: André Hoorn
  • Secretaris: Liane Snippe  ( e-mail jeugdsecretaris )
  • Wedstrijdsecretaris vacant
  • Coördinator O13 t/m O19 vacant
  • Coördinator O9-O11: Erik Ophof
  • Bestuurslid DSC’65: Tanja Mulder
  • Bestuurslid: John Kleine
    .

Ledenadministratie:  ( e-mail ledenadministratie )

  • Rolf Ruinemans
    .

Wedstrijdsecretariaat senioren:  ( e-mail wedstrijdsecr.senioren )

  • Henk Assen
    .

Technische commissie senioren:

  • Henk Assen
  • Harry Boer
  • Bert Dijenborgh
    .

Wedstrijdsecretariaat jeugd:  ( e-mail wedstrijdsecr.jeugd )

  • vacant
    .

Technische commissie jeugd:

  • JO15 t/m JO19: Henk Assen, Bennie Bakker
  • JO13: André Ruinemans
  • JO11, JO9, JO8 en puppy’s: Gerco Otten, Jan Wilpshaar, Marcel Boorsma
  • Administratie: Gert Meijering
    .

Coordinator zaalvoetbal senioren:  ( e-mail coörd.zaalvoetbal sen. )

  • Henk Assen
    .

Commerciële commissie:  ( e-mail commerciële comm. )

  • Voorzitter: René Brand
  • Secretariaat: Ineke Vrielink
  • Lid: Michel Fledderus
  • Lid: Jan Noorman
  • Lid: Saskia Palland
    .

Commissie materiaal en kleding:

  • Materiaal: René Koelink
  • Kleding senioren: René Brand
    .

Kledingcommissie jeugd:

  • Lid: Trea Kiers
  • Lid: Joke Eising
  • Lid: René Brand
  • Lid: Liane Snippe
    .

Supportersvereniging i.o.:

  • Voorzitter: Henk Sibon
  • Secretaris: Rikus Zwiers
    .

Kaartverkoop:

  • Marianne Esschendal
  • Ina Veenstra
    .

Terreinmeester:

  • Olf Garming
    .

Consul terrein Dalen en Wachtum:  ( e-mail consul v.v. Dalen )

  • Henk Assen
    .

Organisatie Kantinediensten:  ( e-mail kantinecommissie )

  • Richard Roosken a.i.
    .

Organisatie kantineschoonmaak:  ( e-mail kantinecommissie )

  • Richard Roosken a.i.
    .

Activiteitencommissie:  ( e-mail activiteitencommissie )

  • Michel Fledderus
    .

Siteredactie:  ( e-mail websiteredactie )

  • Derk Lennips
  • Dolf Gnodde
  • Marco Ten Hoor
  • Egbert Maassen v/d Brink
    .

Websitebeheerteam:  ( e-mail websitebeheerteam )

  • Derk Lennips
  • Elmer Voors
  • Marco Ten Hoor
  • Wim Steege
    .