Beste voetballiefhebbers,

Het sportpark ‘t Grootveld wordt steeds mooier.
Zo gaan we binnenkort de verharding langs de velden 1 en 2 vernieuwen en leggen we een nieuw tegelpad aan naar de velden 3 en 4. Dit doen we om de velden toegankelijker te maken voor de minder validen.
Een en ander houdt in dat de bestaande verharding langs veld 1 en 2 verwijderd moet worden. Dat kunnen wij als Groenploeg niet alleen en daarom hebben we jullie hulp nodig. We nodigen jullie daarom uit om op 8 mei a.s. vanaf 09.00 uur samen met ons deze klus te klaren en uiteraard wordt deze dag voor de inwendige mens gezorgd. Verder spreken we uit; komt allen onder het motto, veel handjes maakt licht werk!  In verband met de organisatie willen wij graag weten hoeveel mensen er komen. Opgave graag via e – mail adres: folkertsinnema@gmail.com

Met vriendelijke groet,
Groenploeg vv Dalen