Het tijdschema voor het maken van de foto’s voor de Plus voetbalplaatjesactie op 23 en op 24 september vind je onderaan dit bericht. Iedereen graag 5 minuten van tevoren klaar staan in wedstrijdtenue met voetbalschoenen en de leiders/trainers met leidersjas. Graag verzamelen in de gang van de kleedkamers. Daar staat iemand voor uitleg. Eerst gaat iedereen individueel op de foto en direct aansluitend wordt de teamfoto gemaakt. Zorg dat je op tijd aanwezig bent! Voor degene die dit weekend niet aanwezig kunnen zijn, is er op dinsdagavond 26 september van 19.00 tot en met 20.00 uur de laatste kans om een foto te laten maken en in het boek te komen.  

Naast de team- en individuele foto’s worden alle vrijwilligers op zondag 24 september om 13.30 uur op Veld 2 verwacht voor één gezamenlijke foto. Alle jeugdleden worden op zondag 24 september om 13.45 uur op Veld 1 verwacht voor één gezamenlijke foto. Beide foto´s worden met een drone gemaakt. Kijk voor meer informatie in onderstaand tijdschema.

Voor vragen kun je mailen naar activiteiten@vvdalen.nl.

Tijdschema Plus voetbalplaatjesactie