De coaches van de diverse teams, Gerrit-Jan Ruinemans en Ilse Brand bij de meisjes en Harold en Jan Wilpshaar en Jan Boorsma bij de jongens, hebben de teams goed laten spelen. Bij de meisjes werden beide teams eerste in hun poule en speelden dus de finale. BWB 1 won de finale met 5-1 en Ilse mag in mei in Coevorden proberen om in de volgende ronde weer goed te presteren.

Ook alle jongensteams speelden goed in de poule. BWB1 werd eerste in de poule en na in de halve finale De Vlinderhof uit Noord-Sleen verslagen te hebben werd de finale uiteindelijk met ruime cijfers (5-1) van de Woert uit Oosterhesselen gewonnen. Ook het team van Jan Boorsma gaat naar de volgende ronde bij Germanicus in Coevorden. Alle BWB-spelers van harte gefeliciteerd en veel succes in de volgende ronde.

Voor een foto-impressie van onze onvolprezen fotograaf Frits Mölder: kijk op de nieuwe site van Dalen: SamenDalen.nl