Vanaf maandag 8 juni worden de velden 2 en 3 gerenoveerd. Hierdoor zijn deze velden niet meer beschikbaar voor trainingsactiviteiten. Om de trainingen toch door te laten gaan hebben we het sportpark als volgt ingedeeld:

  • De teams die hun training op veld 2 (A en B) afwerkten kunnen vanaf 8 juni trainen op de ijsbaan. Hier is d.m.v. pionnen een scheiding gemaakt. De looproute is in de bijlage te zien en wordt op het sportpark aangegeven.
  • De teams die hun training op veld 3 afwerkten kunnen vanaf 8 juni trainen op veld 4. Let wel. Van veld 4 mogen de doelgebieden niet gebruikt worden! De looproute blijft hetzelfde.

In overleg met het bestuur en de groenploeg is besloten dat er voor de jeugd gelegenheid is om tot donderdag 25 juni te trainen. Dan gaat voor de jeugd de zomerstop in.

Zie aangepast coronaprotocol en locaties hier.

Namens de JC en TC