Het was even omschakelen naar het veld voor de zaalkampioenen van JO 8-1. De bal rolt wat langzamer, het loopt anders; de spelers moesten wennen en dat was te merken in de eerste helft. Het team nam het op zaterdag 28 januari op Sportpark ’t Grootveld op tegen SJO SWB JO8-1 uit Nieuw-Schoonebeek/Weiteveen. De uitploeg was scherper en al snel keek SJO Dalen-DSC tegen een achterstand aan. De tweede helft ging een stuk beter. Beide teams waren aan elkaar gewaagd en er werd leuk gevoetbald. Dan stond het weer gelijk, dan stond de thuisploeg toch weer een doelpunt achter. Met nog een paar minuten te spelen stond het 6-6. Lukte het SJO Dalen-DSC dan toch om een punt te pakken? Helaas. SJO SWB zetten nog één keer alles op alles wat resulteerde in een doelpunt. De eindstand was 6-7. Volgende week speelt JO 8-1 om 9.00 uur uit tegen Raptim JO 8-1.

Kijk voor foto’s, gemaakt door Maaike Westerhof, in het foto-album.