De kapsalon aan de Waag in Dalen heeft een complete re-styling ondergaan. De salon, die voorheen bekend stond als kapsalon voor haar, is helemaal gemoderniseerd. Een nieuwe inrichting, nieuwe website, nieuw logo, nieuw digitaal afsprakenboek en een nieuwe naam die meer past bij de salon.

U kunt uiteraard bij Kappers Anno Nu terecht voor de bekende dames en heren behandelingen. Daarnaast hebben de kapsters de afgelopen periode ook verschillende  trainingen gedaan, waaronder een barber training om het aanbod voor de heren nog verder uit te breiden.

Onder grote publieke belangstelling heeft de heropening plaatsgevonden. U bent van harte welkom in de nieuwe salon.

Wij als v.v. Dalen feliciteren Kappers Anno Nu met de prachtige mooie zaak die te vinden is aan de Waag 15 en wenen Everlien, Laura en Chantal heel veel succes!

www.kappersannonu.nl

info@kappersannonu.nl