Niels Koert start volgend seizoen met de trainerscursus UEFA C Youth. Dit seizoen heeft Niels de trainerscursus juniorentrainer afgerond. Een knappe prestatie om op 19-jarige leeftijd al toegelaten te worden tot de trainerscursus UEFA C Youth. Niels komt uit een echt voetbalgezin en voetbalt ook al zijn hele leven bij Dalen. Waarbij hij de laatste jaren al van vaste waarde is bij Dalen 1. Naast zelf voetballen is Niels ook al 5 jaar trainer. Afgelopen jaar was Niels trainer van JO15-1. Ook aankomend seizoen is Niels trainer van JO15-1. Wij als vereniging zijn erg blij en trots dat een jonge Dalenaar zo enthousiast zijn trainerscarrière vorm wil geven bij de jeugd van Dalen. Niels zit zelf ook vol met ambitie. Hij gaat uit van aanvallend voetbal en wil graag van de spelers zien dat ze naar de goal denken. Maar hij verwacht ook zeker dezelfde inzet en motivatie bij de spelers als bij zichzelf. Niels kan niet wachten om te starten met het nieuwe seizoen, zowel met het team als met de cursus. Wij wensen Niels hierbij uiteraard veel plezier en succes!!