Mooi samenspel van JO15-3 was gisterochtend te zien op ’t Grootveld, waar het team de strijd aanging tegen VCG/SCN JO15-1. Dalen speelde zo’n goede eerste helft dat de stand tijdens de rust 4-0 was.

“Zowel de verdediging als het middenveld en onze spitsen hebben heel erg goed samengespeeld”, vertelt leider Jan Noorman. Het team heeft hier de afgelopen periode tijdens de trainingen aandacht aan besteed en dit werpt nu zijn vruchten af, vertelt Jan. “De oefeningen die we op de training hebben gedaan, kwamen heel erg mooi terug in het spel.”

In de tweede helft scoorde Dalen nog twee keer en dit resulteerde in een mooie eindstand van 6-0. Een eindstand die hoger had kan zijn, zij het niet dat de keeper van de tegenpartij zorgde voor een paar goede reddingen.

“Een superwedstrijd om te zien”, geeft Jan aan, “zowel voor de leiding als het aanwezige publiek. Een dik verdiende overwinning door topspelers!”.