VV Dalen en SJO Dalen-DSC organiseren op zondag 25 september van 10.00-19.00 uur de seizoensopening met jeugdvoetbalfeest op Sportpark ‘t Grootveld. Van 10.00-17.00 uur is er levend tafelvoetbal, bubble voetbal en er zijn springkussens. Alle kinderen krijgen om 11.30 uur een broodje knakworst en drinken, aangeboden door Plus Assen-Dalen. Om 12.30 uur speelt SJO Dalen-DSC JO 13-1 tegen EMMS (JCLO) JO 13 op het hoofdveld. Daarna is het om 14.00 uur de beurt aan Dalen 1 om de eerste thuiswedstrijd in de reguliere competitie te spelen. De ploeg neemt het op tegen EMMS 1. Om het team extra aan te moedigen, loopt onze jongste jeugd (JO-6) op met Dalen 1. Tijdens deze dag zijn ook de speciale VV Dalen-sneakers te koop en er is een verloting. Ook is er muziek (zanger Harry Snijders treedt op), er is volop gezelligheid en iedereen is welkom! Kom dus allemaal naar Sportpark ’t Grootveld.

Tijdens de seizoensopening worden ook alle teamfoto’s en foto’s van het bestuur en alle vrijwilligerscommissies gemaakt. Wil je weten wanneer jij aan de beurt bent? Lees dan het eerder geplaatst bericht hierover.