Dringend verzoek aan een ieder om de kleedkamers netjes achter te laten na training en wedstrijd. Het is een kleine moeite om de vloer met de trekker droog te trekken richting het doucheputje, vervolgens met stoffer en blik het vuil uit het putje te vegen en in de prullenbak te gooien.

We zijn reuzetrots op onze mooie accommodatie en we willen de boel ook netjes houden. Kleedkamers dienen na gebruik dan ook netjes te worden achtergelaten. De afgelopen weken treffen we in sommige kleedkamers echter een bende aan. En dat geldt niet alleen voor de vloer. De shampoo is soms tot aan het plafond terug te vinden, en op 12 oktober werd zelfs ontbijtkoek op de muren aangetroffen.

We willen trainers en leiders met klem vragen erop toe te zien dat de eigen kleedkamer en die van de gasten zijn schoongemaakt en er netjes uitzien. En uiteraard moet ook de kleedkamer netjes worden achtergelaten wanneer we zelf ergens te gast zijn.

We vragen een ieder om na gebruik van de kleedkamer de volgende handelingen te verrichten:

  • Rotzooi bij elkaar vegen (niet in de doucheput!)
  • Rommel in de prullenbakken (gebruik hiervoor stoffer en blik)
  • Met de trekker de vloer dweilen

.
Bedankt!

Het bestuur