JO10-2 speelde afgelopen zaterdag 18 maart een derby tegen Raptim JO10-3. Trainer/leider Maarten Pruisscher was afwezig en werd vervangen door Jeroen Wijbenga, bijgestaand door Tristan, die deze wedstrijd zijn debuut maakte als coach.

Ondanks de regen startte Dalen met goede moed. Hoewel keeper Bjarne Gossen zich in de eerste helft kranig verweerde, kon hij niet voorkomen dat hij vijf keer gepaseerd werd door een sterk voorin combinerend Raptim. Gelukkig maakte Stef Pruisscher een tegentreffer! 

In de tweede helft volgde hetzelfde scenario, maar dan met Koen Harwig op het doel. Dalen had de wil om te scoren, maar Raptim maakte de doelpunten, want resulteerde in flink verlies voor Dalen: 2-10. Gelukkig brak tijdens het penalty schieten, na de wedstrijd, de zon door en werd de derby met een positief gevoel afgesloten. 

Hieronder zie je een fotoimpressie van de wedstrijd. Meer foto’s door Ben Toersen zijn te zien in de fotogalerij.