In menig slaapkamer in Dalen en Wachtum werd zaterdagochtend even met de ogen geknipperd: 6.30 uur?! Het stond er toch echt. O wacht, natuurlijk: voetbaltijd! 😊 Een uur later stond JO 8-1 wakker en wel op de vrachtwagenparkeerplaats om te vertrekken naar Hoogeveen. Daar nam het team het op tegen De Weide JO 8-4. Het meegereisde publiek knipperde na het startsignaal nog maar een keer met de ogen want de eerste tegengoal lag er al snel in! O jee, waar ging dit naar toe? De rood-witten herpakten zich waardoor het spel wat evenwichtiger verliep. De ploeg kon echter niet voorkomen dat het op een 3-0 achterstand kwam. Ondertussen begon het ook nog eens hard te regenen. Spelers raakten doorweekt, maar SJO Dalen-DSC had de regenbanden meegenomen en kwam terug naar 3-2. Aan beide kanten vielen goals, maar SJO Dalen-DSC bleef de hele wedstrijd op achterstand. Met een 5-4 stand en nog een paar minuten op de klok werd het spannend. Zat er dan toch nog een punt in? Ja hoor! De wedstrijd eindigde in een 5-5 stand. Evaluatie van de coaches: ‘jullie hebben je knap terug geknokt in de wedstrijd!’. De douches waren lekker warm en het team ging voldaan weer huiswaarts.