Geachte ouders/verzorgers/leden SJO Dalen/DSC,
De technische commissie is voorzichtig begonnen met de indelingen voor het seizoen 2019-2020. Om een zo goed mogelijk beeld te krijgen hoeveel spelers er zijn i.v.m. opgave teams bij de KNVB, willen we graag weten of de leden blijven voetballen volgend seizoen, zodat we vroegtijdig hier rekening mee kunnen houden. Op de site van vv Dalen kun je onder huishoudelijk reglement artikel 7, punt 9 vinden; Opzegging van het lidmaatschap kan alleen uiterlijk vóór 1 juni van ieder jaar en daardoor is voor het gehele seizoen contributie verschuldigd. De ledenadministratie kan uit coulance daar van afwijken door inning eerder stop te zetten. In principe geldt deze regeling alleen bij verhuizing buiten de gemeente Coevorden of langdurige uitschakeling door gezondheidsproblemen. Opzegging kan via ledenadministratie@vvdalen.com