Beste jeugdleden, ouders/ verzorgers,

Het voetbalseizoen is alweer ten einde. Gelukkig hebben we dit jaar weer een volledige competitie kunnen spelen, ondanks de coronabeperkingen. Vooruitlopend op een mooie zomerperiode treffen jullie hierbij als voorbereiding op het komende voetbalseizoen de VOORLOPIGE teamindeling.

Beleid

Voor de winterstop hebben we onze blik al een beetje op aankomend seizoen gericht en heeft de uitkomst van diverse bijeenkomsten, overleg met trainers en spelersbeoordelingen geresulteerd in de grondslag van bijgevoegde indeling.

Indeling

Hieronder de VOORLOPIGE indeling per leeftijdscategorie, bij aanvang van competitie volgt de definitieve indeling. (jo7, 8, 9 slag om de arm i.v.m. klasse indeling BWB)

De indelingen zijn zorgvuldig tot stand gekomen conform bovenstaande uitleg.

Mochten er vragen zijn over de VOORLOPIGE indeling dan is er op woensdag 22 juni een inloopavond in de kantine met Reinoud Haak en Thijs Mulder:

  • 19.00 – 20.00 voor de onderbouw t/m JO12

De bovenbouw wordt later deze maand gepubliceerd

De teamindeling is hier te vinden.