Hernieuwd vertrouwen voor JO13-1 na de 3-0 overwinning op Fit Boys JO13-1 vorige week! 

Tijdens de uitwedstrijd tegen CEC JO13-1 in Emmer-Compascuum vanmorgen lieten de spelers van JO13-1 zien dat ze meer in hun mars hebben en ze gingen er volledig voor (ondanks de vrieskou en een bevroren veld)! De trainers/leiders Gerrit-Jan Ruinemans en Harold Wilpshaar begeleidden de wedstrijd vanaf de kant met duidelijke instructies. 
 
Julian Ruinemans scoorde al vroeg in de wedstrijd en daarna wist Nout Hendriks twee keer vlot achter elkaar de bal in het doel te krijgen. De blijdschap was duidelijk zichtbaar op de gezichten van de spelers en dit bleek ook uit de vele highfives. De tegenpartij wist ook te scoren, maar onzeker leek Dalen daarvan niet te worden en vol overgave streden ze voort. De ruststand was 1-3. 
 
In de tweede helft kwamen er voor Dalen nog drie doelpunten bij: één van Julian Ruinemans en twee van Joey Wanders. CEC scoorde ook nog één keer en zorgde daarmee voor de eindstand van 2-6. Een dikke pluim voor Dalen voor deze flinke overwinning! 
 
Hieronder zie je een paar foto’s van de wedstrijd. Meer foto’s volgens later deze week in de fotogalerij.