Met ingang van het lopende seizoen is de Commerciële Commissie van VV Dalen grotendeels vernieuwd. Saskia Palland, Michel Fledderus en René Brand hebben de commissie na vele jaren trouwe dienst verlaten en zijn inmiddels opgevolgd door Ans Hoiting, Annelies Ludwig, Edwin Knol, Roy Renkema en Tijmen Venhorst. Ineke Vrielink, die als enige nog over is gebleven van de ‘oude’ commissie, maakt het team compleet.

Kennis maken
Vijf nieuwe gezichten dus die de komende maanden hun best gaan doen om alle trouwe sponsoren van onze verenging te bezoeken om even kennis te maken. Heb je voor die tijd al een leuk idee voor ons, wil je graag sponsor worden of je huidige sponsoring uitbreiden? Dan horen wij dat natuurlijk graag! Spreek ons dan gerust een keer aan op ’t Grootveld of stuur een berichtje naar cc@vvdalen.nl.