Voetballiefhebbers komen aan hun trekken in september! De indeling van het bekerprogramma is bekend en dat wordt smullen. Voor Dalen 1 staan er drie veelbelovende wedstrijden op het programma!

Dalen 1 bijt op zaterdag 3 september om 17.00 uur op Sportpark ’t Grootveld het spits af tegen Drenthina 1 uit Emmen. Drenthina komt uit in de zaterdagcompetitie tweede klasse. Een week later is het de beurt aan Dalen om naar Emmen te rijden. Op zondag 11 september staat om 14.00 uur de wedstrijd tegen WKE ’16 1 (zondagcompetitie tweede klasse) op het programma. De laatste wedstrijd in deze ronde is de klapper! Op zaterdag 17 september speelt Dalen thuis om 19.30 uur tegen Germanicus 1. De ploeg uit Coevorden, onder leiding van oud-Dalen trainer Jan Wielink, speelt zondag eerste klasse. Deze derby belooft een mooie pot voetbal te worden dus zet het alvast in jouw agenda!

Ook het bekerprogramma voor Dalen 2 (zondag) is bekend:
-Zondag 04 september, 11.00 uur: Dalen 2  – VV Sweel 2
-Zondag 11 september, 12.00 uur: HODO 2 – Dalen 2
-Zondag 18 september, 11.00 uur: Dalen 2 – Twedo 2