Dalen bekleedt na de thuisoverwinning op Zuidwolde een positie In de bovenste regionen van de ranglijst. Met vier overwinningen, vier gelijke spelen en slechts één nederlaag wordt er een vierde plaats ingenomen met slechts twee punten achterstand op koploper Oldeholtpade.

Voor rust afstand genomen
In de eerste helft was Dalen duidelijk de bovenliggende partij. Het overwicht werd al vrij snel in een score omgezet. Na zes minuten zette Roy Renkema zijn ploeg met een bekeken schuiver op voorsprong: 0-1. Toen Laurenz Kleinjan de score tien minuten later verdubbelde, leek er geen vuiltje aan de lucht voor Dalen. Toch was toen de eindstand al bereikt.

Zuidwolde dringt aan
In de tweede helft deed Zuidwolde nog een poging om het tij te keren. Het optische overwicht kon Dalen echter geen moment verontrusten, waardoor de 2-0 ruststand tot het eind op het scorebord bleef staan