Dalen 2 in het nieuw gestoken door Cornelis en The Automotive Company.

Dalen 2 werd afgelopen thuiswedstrijd in een nieuw tenue gestoken door Restaurant en Zalencentrum Cornelis en The Automotive Company. Dalen 2 is vorig jaar gepromoveerd naar de reserve 1e klasse en heeft een goede start gehad van de competitie.

Restaurant Cornelis is al jarenlang een trouwe sponsor van het 2e elftal van de v.v. Dalen en is gevestigd aan de Hoofdstraat in Dalen. De spelers kregen uit handen van eigenaar Jan Lubbinge een nieuw tenue en een nieuw voetbaltas aangeboden. Op de voorkant van het shirt prijkt de naam van Cornelis en op de achterzijde hebben wij een nieuwe sponsor kunnen verwelkomen in de naam The Automotive Company.

The Automotive Company is gevestigd in Emmen en is zowel op de achterzijde van het shirt te vinden als ook op de achterzijde van de nieuwe tassen. Namens de v.v. Dalen en spelers en begeleiding van de Dalen 2 werden de sponsoren bedankt.