Dalen 2 wint eerste bekerwedstrijd van Germanicus 2

Dalen 2 heeft de eerste bekerwedstrijd van het seizoen gewonnen tegen Germanicus 2.

De start van Dalen 2 was prima. Een goede vlot lopende combinatie werd in de 3e minuut al succesvol afgerond door Raymon Boeting naar goed doorzetten en na een ouderwetste punter van Ruud Veenstra. 1-0

Dalen ging er eens goed voor zitten maar Germanicus liet zien ook over een goed voetballende ploeg te beschikken. De wedstrijd golfde op en neer met weinig hoogtepunten en kansen. Het mooie was dat de spelers elkaar respecteerden en de wedstrijd zeer sportief verliep. Tot aan de rust gebeurde er niet veel meer. Dalen en Germanicus maakten er een echt middenveld gevecht van. Rust 1-0

Na de thee drong Germanicus wat meer aan en hierdoor ontstonden enkele kleine kansjes. Toch was het Dalen wat op een 2-0 voorsprong kwam door Marijn Kip. Hier was wel wat medewerking nodig van de laatste man en de keeper van Germanicus. Na de 2-0 was het allemaal Dalen wat de klok sloeg. Nordin Smits kopte een bal na een vrije trap van Koen Althof onhoudbaar achter de doel man van Germanicus 3-0. De koek was nog niet op. Ook Ruud Veenstra deed nog een duit in het zakje door na een goede individuele actie de 4-0 aan te tekenen.

Hierna was de wedstrijd gespeeld. Dalen kreeg nog een aantal goede kansen maar wist niet meer te scoren. Germanicus maakte nog wel een prachtig doelpunt uit een ingestudeerde corner. Eindstand 4-1

Al met al een leuk begin voor Dalen 2.

1-0  Raymon Boeting
2-0  Marijn Kip
3-0  Nordin Smits
4-0  Ruud Veenstra

Nu op naar de volgende bekerwedstrijd. Dit is een uitwedstrijd in Schoonebeek tegen SVV 04 2. Deze wedstrijd wordt gespeeld op zondag 8 september, aanvang 11:30 uur.

Een supporter

Overige wedstrijden:
8 september: S.V.V.’04 2 – Dalen 2  1 – 4
15 september: W.K.E.’16 2 – Dalen 2  3 – 3