Beste trainers/leiders van SJO-Dalen/DSC,

De KNVB heeft ter ondersteuning van trainers een nieuw hulpmiddel ontwikkeld: Rinus.

Deze online tool biedt trainers gratis toegang tot honderden oefeningen, kant-en-klare trainingsschema’s en inspireert om jeugdvoetballers optimaal te laten genieten van wat zij het liefste doen: voetballen. Rinus beantwoordt aan de vraag van veel beginnende trainers die op zoek zijn naar toegankelijke trainingsvormen en biedt zowel losse oefeningen, volledige trainingen en programma’s van meerdere weken. De oefeningen zijn gefilterd op leeftijd en gekoppeld aan verschillende doelstellingen. Afhankelijk van waar het accent van de training ligt, kan de trainer oefeningen samenstellen tot een training. Alle oefenstof wordt op visueel aantrekkelijke wijze (met twee- en driedimensionale visualisaties) aangeboden.

Rinus is bereikbaar via de desktop, tablet en smartphone.

Linkjes om Rinus snel te kunnen bereiken zijn:

Kijk of je er iets aan hebt. Mochten er vragen/opmerkingen over zijn dan horen we die graag, zodat we die terug kunnen koppelen aan de KNVB.

Met vriendelijke groet,

TC SJO-Dalen/DSC