Wil jij meedoen aan de WK-poule van VV Dalen (individueel of in een team)? Schrijf je dan deze week in via link https://whowillbenext.nl/?poule=fd2d48e1-2217-4e9a-bfb8-12dafb8d8b62. Aanmelden kan tot zondag 20 november 17.00 uur. Kies een team waarvoor je wilt uitkomen en bepaal jouw kampioen. Deelname kost 5 euro. Voor 45 cent extra doe je mee aan de jackpot. Het mooie is dat de inleg van 5 euro weer teruggaat naar de vereniging. De opbrengst besteden we aan de Teqballtafel die we willen aanschaffen. Dus zo help je de vereniging ook nog een handje!

Meer informatie?
Meer uitleg hierover, en over de puntentelling, kun je vinden zodra je bent aangemeld. Aan de hand van het aantal deelnemers maken we bekend wat de individuele prijs en de teamprijs wordt (en hoe deze laatste wordt berekend). Iedereen kan meedoen, maar ben je jonger dan 16 jaar, dan hebben we toestemming van jouw ouders nodig. Laat ze een mail sturen naar bestuur@vvdalen.nl en we kunnen je registreren als geldige deelnemer.